Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Схема санітарного очищення населених пунктів Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області. Село Фонтанка» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості.

ПОВІДОМЛЕННЯ Фонтанська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Схема санітарного очищення населених пунктів Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області. Село Фонтанка» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

Схема санітарного очищення населених пунктів Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області (с. Фонтанка).