Про діяльність КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області

Комунальне Некомерційне Підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області створено 25.08.21р.
КНП «ЦПМСД» у своїй діяльності керується наказом МОЗ №504 від 19. 03. 2018 р., в якому, в тому числі, затверджено перелік медичних послуг.
До структури центру увійшли медичні заклади Фонтанської ОТГ Одеського району та Курісовської ОТГ Березівського району (фінансуються з бюджету Курісовського ОТГ), всього 11 підрозділів.
Центр очолює магістр державного управління, доктор вищої категорії Мадрик Ю. Найбільший ресурс нашого медичного центру – це фахівці, які піклуються про наше здоров’я, надають всілякі медичні послуги.
Всього на базі центру працює 16 лікарів та 30 фахівців середнього медичного персоналу. За цей період з лікарями центру заключили декларації та отримують медичну допомогу 21955 мешканців.
Всі амбулаторії укомплектовані кисневими концентраторами. У Фонтанці встановлені аналізатори гематологічні автоматичні Mindray BC-20S, що дає змогу проводити загальний аналіз крові пацієнтам. Планується закупка такого ж аналізатора для амбулаторії с. Курісове. За минулий рік були закуплені електрокардіографи, дефібрилятор автоматичний, тонометри, ваги дитячі та ростоміри, електронні таблиці Сівцева. Амбулаторії с. Крижанівки, Фонтанки та Олександрівки обладнано охоронною сигналізацією. В ФАП с. Нова Дофінівка встановлено пандус для маломобільних груп населення. Також закуплено чотири бензинові генератори, проводиться оформлення документації для їх стаціонарного монтажу. Проведена закупка комп’ютерного обладнання. Виготовлено проект та проведена експертиза на встановлення в амбулаторіях сіл Фонтанка, Крижанівка, Олександрівка системи протипожежної.
Проведена інвентаризація майна центру. У амбулаторії с. Фонтанка проводиться та знаходиться на завершальному етапі ремонт та облаштування сховища, яке може вмістити весь персонал та відвідувачів центру. Планується ремонт та переобладнання сховища амбулаторії с. Крижанівка. Також капітального ремонту потребує амбулаторія селища Олександрівка.
Дякуємо за вашу працю.
КНП «ЦПМСД» на варті здоров’я жителів Фонтанськоі ОТГ.