Про оголошення 3 березня днем жалоби

Розпорядженням очільника Одеської ОВА  Олега КІПЕРА 3 березня 2024 оголошено днем жалоби в Одеській області.

Внаслідок нічної атаки ворожих дронів по місту Одеса виникли руйнування багатоквартирного будинку та об’єкту критичної теплової інфраструктури в результаті яких загинули та постраждали цивільні люди.

Російська держава-агресор вкотре підтвердила, що є найбільшою терористичною організацією світу.

У зв’язку з трагедією, яка сталась і призвела до загибелі людей:

1. Оголосити 03 березня 2024 року в Одеській області днем жалоби за загиблими.

2. У день жалоби на всій території області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

3. Утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.