ПРОЇЗД У МАРШТУРКАХ ПОДОРОЖЧАЄ

Через негативні економічні явища, що спричинені військової агресії проти  України військами російської федерації та проблеми пов’язані із логістикою та зберіганням пального на теперішній час спостерігається підвищення вартості на усі види пального та серед іншого і на дизельне пальне, а саме з 28 грн. у січні 2022 року до 60 грн. у червні 2022 року.

Разом із цим у автомобільних перевізників Одеського райопу виникають труднощі пов’язані із обслуговуванням рухомого складу автобусів у зв’язку із підвищенням вартості автозапчастин, витратних матеріалів, акумуляторів, шин, тощо.

Водночас відслідковується зниження пасажиропотоку через закриття підприємств, виробництв, середніх і малих підприємств, спортивних та навчальних закладів, де мають праціовати або навчатися мешканці населених пунктів Одеського району.

Аналіз ситуації яка на теперішній час склалася на ринку пасажирських перевезень вказують, що підвищення тарифів є вимушеним та життєво-необхідним кроком, а наведені перевізниками обгрунтування тарифів на перевезення є екопомічно-обгрунтованими.

З метою часткового зменшення тарифу в процесі погодження тарифі, Одеською районною військовою адміністрацією було узгоджено тарифи в межах наявних показників по країні.

Відповідно середній тариф по району наразі буде становити на рівні 1,30 грн. за І пасажиро-кілометр, проте на деяких маршрутах з огляду на наведені обгрунтування, об’єктивні фактори та наявний пасажиропотік ставка тарифу може відрізнятися в більший або менший бік.

Враховуючи вищезазначене, З 1 липня 2022 року на території Одеського району, автомобільними перевізниками на маршрутах загального користування будуть введені в дію нові тарифи на перевезення пасажирів.