ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» ПРОДОВЖЕНО ДО 10 ТРАВНЯ 2024 РОКУ.

🔷 У листопаді 2023 року Асоціація благодійників України оголосила 17-й Національний конкурс «Благодійна Україна» – «Благодійність на захисті України». Сьогодні ми продовжуємо термін прийому заявок на конкурс до 10 травня 2023 року (включно).
🔶 Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку та в форматі word надіслати її на електронну адресу конкурсу. Заповнюючи заявку, необхідно обов’язково вказати конкурсні номінації. Участь у конкурсі безоплатна.
🔷 У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.
🔶 Також нагадуємо, що окрім національного конкурсу, цьогоріч оголошено 8 регіональних конкурсів у 8 областях України.
📍 Детальніше про конкурс, завантажити конкурсну заявку та ознайомитися з умовами участі у національному та регіональних конкурсах за лінком: https://blagoukraine.org/…/pryjom-zayavok_10-travnya