ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Шановна громадо! Інформуємо, що на базі Центру надання соціальних послуг Фонтанської сільської ради відкрито ПУНКТ ПРОКАТУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ.

Завдяки нашому постійному помічнику Сергію КРИЧУНУ та РО «ОООЦ ЄХБ» в особі директора Олександра ДИМОВА пункт прокату має в своєму арсеналі ходунки та милиці для передачі на умовах оренди мешканцям нашої громади. З понеділка, 08.01.2024 року, можна звернутися до пункту прокату, заповнити договір оренди та безоплатно отримати необхідний (з наявних) засіб реабілітації.

Дякуємо за надану гуманітарну допомогу та постійну підтримку громади.

Також звертаємо до мешканців:

У разі, якщо Ви маєте в наявності, не використовуєте та готові передати такі засоби реабілітації, як інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці та інші до Пункту прокату для подальшої видачі людям, які їх потребують, у безоплатне користування зверніться за адресою с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 24 (приміщення Будинку культури) або за номером телефону 0675574574.