Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фонтанської сільської ради

   Під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фонтанської сільської ради принято решение вжити комплекс заходів щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісосмугах у пожежонебезпечний період. Забезпечити достатній запас води для цілей пожежогасіння, створити та очистити від сухої рослинності та вітролому захисні протипожежні смуги навколо населених пунктів, розташованих поблизу лісових масивів та встановити контроль за виконанням зазначених заходів.

  Заборонити розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах, особливо в травневі дні (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання стерні особливо в період збирання врожаю, поблизу населених пунктів, лісів.

   Скласти графік повірки та ремонту пожежних гідрантів, який планується виконати до кінця 2022 року та провести облік пожежних гідрантів, встановлених на водопровідних мережах, природних і штучних пожежних водоймах, а також градирень, водонапірних веж у населених пунктах та надати інформацію щодо обліку до Одеського РУ ДСНС України в Одеській області.

   Провести перевірки наявності та технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання у населених пунктах, підвідомчих територій.
Щодо можливого ускладнення соціально-гуманітарної обстановки в державі, пов’язаної з ескалацією збройної агресії Російської Федерації.

  Комісія вирішила вжити додаткових заходів щодо забезпечення:

 — Сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури, важливих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, порушення функціонування яких може привести до виникнення надзвичайних ситуацій та завдати шкоди життєво важливим національним інтересам держави

 — Готовності підпорядкованих органів управління та сил цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації.