Робота з опитування мешканців багатоповерхівок продовжується

Анкетування жителів вул. Бочарова (квартал 3-1) триває. Частина жителів попросили додатковий час на заповнення опитувальників. Результати будуть оброблені і опубліковані до кінця тижня. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив юрист Крижанівського сільської ради Максим Матвійчук. Нагадаємо, що спеціально створена робоча група Крижанівського сільради минулого тижня зустрілася з мешканцями багатоповерхівок для вивчення і вирішення проблемних питань цих будинків. Поки йде обробка результатів, з ініціативи юриста піднято питання про перевірку техногенної та пожежної безпеки на території кварталу для того, щоб врахувати думку профільних фахівців при розробці схеми благоустрою і прискорити сам процес розробки. У районному управлінні ГСЧС рекомендують звернутися з колективним зверненням від мешканців, також, в обласне управління. Юридична служба сільради допоможе жителям скласти текст звернення.

«Робоча група створена з метою допомогти людям. Однак і я, і інші учасники групи зобов’язані діяти виключно в правовому полі. Це не найшвидший, але найефективніший і надійний шлях вирішення проблем кварталу. Якщо у когось є сумніви або питання, будь ласка, приходьте або зв’язуйтеся зі мною, я введу Вас в курс справи. Для отримання більш детальної інформації та організації зустрічей жителі кварталу можуть зв’язатися зі мною по телефону: (094) 996-555-6 », – зазначив він у своєму пості.