Роботи по водовідведенню та ремонту дорожнього покриття в с. Крижанівка та с. Ліски

Крижанівська сільська рада повідомляє про те, що тривають роботи з водовідведення вул. Бескоровайнова в с. Крижанівка.
       Також, проходять роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Ветеранів з будівництвом пішохідних доріжок.
     Хочемо зазначити, що з початку року проведено капітальний ремонт по вулицях Осипова,  Сонячна, Українська на суму 3234.0 т. грн., в т. ч. в с. Ліски на суму – 1042.0 т. грн.
      Крім цього, на засіданні сесії, яка відбулася 09 вересня 2019 року на баланс Крижанівської сільської ради узятий, побудований новий водогін по вул. Шкільній в с. Ліски на суму близько 1500.0 т. грн.