Розпочало роботу КП «Муніципальна варта» Фонтанської сільської ради.

Розпочало роботу КП «Муніципальна варта» Фонтанської сільської ради. Відповідно до статуту, метою діяльності підприємства, зокрема, є − в межах визначених законодавством попередження та запобігання правопорушенням, взаємодія з правоохоронними органами для забезпечення громадського порядку і безпеки, виконання заходів в сфері забезпечення дієвого контролю за благоустроєм території громади, тощо.
Ще на етапі створення, сільською радою отримано відповідні погодження правоохоронних органів. Вже зараз, співробітники Муніципальної варти сумісно з працівниками Національної поліції несуть службу на блокпості в с. Фонтанка.
Штат Муніципальної варти відібрано за погодженням з представниками поліції з числа осіб, які з перших днів війни добровільно та безкоштовно допомагали військовим та поліції забезпечувати порядок в населених пунктах нашої ОТГ.
Вже зараз налагоджується механізм та план патрулювання населених пунктів Фонтанської ОТГ. Після погодження графіку та режиму роботи патрулів з правоохоронними органами, ця інформація буде доведена до відома мешканців села, для того, щоб кожен мешканець зміг звернутися за допомогою.
За додатковими питаннями, а також у разі якщо ви помітили підозрілих осіб або транспортних засобів, ви можете звернутися безпосередньо до КП «Муніципальна варта» за телефоном: +38 (097) 702 – 17 – 09, або у Viber групу.

Працюємо для Вас!