🇺🇦 Розпочато відбір проєктів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку
European Investment Bank спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосив старт відбору проєктів відбудови, реконструкції та капітального ремонту шкіл, дитсадків, адміністративних центрів і об’єктів ЖКГ, а також на забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб.
Проєкти будуть реалізовані за рахунок фінансових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком:
◾️ Програми з відновлення України. В ній можуть взяти участь органи місцевого самоврядування.
◾️ Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Подавати проєкти можуть комунальні підприємства та муніципалітети.
Проєкти будуть реалізовані в регіонах, постраждалих внаслідок збройної агресії рф та тих, що зазнали навантаження на соціальну інфраструктуру через значну кількість внутрішньо-переміщених осіб
📌 Термін реалізації проєктів – від 1 до 3 років в залежності від програми. Кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету.
📌 Проєкти для участі у програмі з відновлення України можна надсилати до 25 червня 2023 р., у надзвичайній кредитній програмі – до 2 червня 2023р. Разом із супровідним листом їх можна відправляти через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності – на електронну адресу Мініфраструктури: miu@mtu.gov.ua).
З умовами участі в проєктах можна ознайомитися за наступними посиланнями: