Рятувальники Одещини занепокоєні кількістю пожеж на відкритих територіях

Лише за минулу добу у регіоні трапилось 29 пожеж сухої рослинності та знищено понад 25 гектарів землі.
На жаль, більшість громадян не усвідомлюють, що такі загорання є дуже небезпечними – забруднюють повітря, загрожують населеним пунктам, завдають шкоди навколишньому середовищу, наражають на небезпеку життя та здоров’я людей та спричиняють економічні збитки.
Кількість пожеж у Одеському регіоні жахає, тож знов звертаємо вашу увагу на важливість дотримання правил пожежної безпеки, не кидайте недопалки на відкритих територіях, не паліть сміття, розводьте багаття тільки у спеціально відведених для цього місцях.

Дякуємо співробітникам Головне управління ДСНС України в Одеській області за їх надважку та надважливу працю.