Шановні мешканці і гості Крижанівки та Лісків! Охорона громадського порядку до ваших послуг

Третій рік поспіль для вашої безпеки на території Крижанівської громади працює професійна охоронна служба. На цьогорічний літній період комунальне підприємство Крижанівської сільської ради уклало договір з охоронною компанією «ВАРТА-ЯГУАР», в якій працюють колишні співробітники силових відомств. За заздалегідь узгодженим маршрутом і графіком вони патрулюють територію Крижанівки, Старих і Нових Лісків і особливо громадські місця.

«На жаль, наші місця притягують не тільки туристів, але й кримінал. Охорона стежить за тим, щоб відпочивальники не розпивали спиртні напої в громадських місцях, щоб на пляж не потрапляли люди в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, агресивно налаштовані відвідувачі, поведінка яких загрожує спокою і безпеці інших людей. На кожне таке порушення поліції просто не вистачить», – зазначає сільський голова Наталія Крупиця.

Головне завдання охорони – запобігти порушенням громадського порядку, а при підозрі у вчиненні злочину – затримати порушників і передати поліції для подальшого притягнення їх до відповідальності. Працюють стражі порядку в режимі 24/7.

За той час, що сільська рада практикує таке співробітництво, на території Крижанівської громади скоротилася кількість крадіжок, хуліганств, актів вандалізму та інших подій.
Якщо ви стали свідками порушення порядку, Ви можете звернутися в службу охорони за телефонами: 097-154-40-05, 063-154-40-05.

Відео ролик