Щодо найпростіших укриттів на території Фонтанської ОТГ

Кінець минулого тижня та вихідні пройшли дуже плідно – засідання комісії ТЕБ та НС, обстеження, спільно з представниками Державної служби із надзвичайних ситуацій та Національною поліцією, найпростіших укриттів та споруд цивільного захисту на території нашої громади.

На території Фонтанської ОТГ відкрито 4 найпростіших укриття, які функціонують цілодобово, та в разі повітряної тривоги доступні для мешканців громади. Відповідальні особи за цілодобовий доступ до укриття визначені. Наразі проводиться доукомплектування деяких укриттів засобами комфорту, на стадії виготовлення інформаційні таблички та покажчики прямування до укриттів, але вже сьогодні укриття оснащені засобами першої необхідності, є запаси питної води, аптечка першої допомоги, функціонують туалети та кімнати відпочинку.

Адреси найпростіших укриттів:

с. Фонтанка, вул. Центральна, 42 (підвальне приміщення Фонтанської амбулаторії);

с. Фонтанка, вул Центральна, 55 (підвальне приміщення будівлі Фонтанського НВК «загальноосвітньої школи 1-3 ступенів – гімназія»);

с. Олександрівка, вул. Одеська, 2 (підвальне приміщення будівлі Олександрівського закладу загальної середньої освіти);

с. Крижанівка, вул. Софіївська, 4 (підвальне приміщення будівлі ЗДО «Карамелька»);