Сільським головою проведено робочу нараду

Сільським головою проведена робоча нарада з Центром надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області.

За результатом проведеної наради Центром надання адміністративних послуг надано звіт щодо наданих послуг за 8 місяців 2022 року.

Звіт Центру надання адміністративних послуг

Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області щодо наданих послуг за 8 місяців 2022 року

Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради надає послуги в кількості 220 послуг за блоками (під час військового стану 93).

Всі реєстри з 24.02.2022 року було заблоковано. Робота в них відновлювалась поетапно, а саме:

– Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР) відновив роботу з 27.07.2022 р.

–  Державного земельного кадастру (ДЗК) відновив роботу з 01.06.2022 р.

–  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно(ДРРП) відновив роботу з 27.07.2022 р.

–     Демографічний реєстр громади відновив роботу з 08.07.2022 р.

–     ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» «Соціальна громада» працює.

–     Портал «Єдина державна електронна система у сфері будівництва» (ДІАМ) з липня 2022 р. працює.

–     Державний реєстр МВС України (оформлення паспортів) з 27.07.2022 працює.

У період з січня по серпень 2022 року надано 29438 послуг, з них:

Наіменування послуги Кількість*
Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання             859 послуг
Надання інформації з реєстру (у вигл.довідок та витягів)  3116 послуг
Надання інформації на запити                                           160 послуг
Вклейка фото в паспорти                                                       187 послуг
Реєстрація майнових прав(ДРРП)                                       1237 послуг
Реєстрація/ Закриття ЄДР(ЄДР)                                           139 послуг
Отримання декларацій (ДІАМ)                                              91послуга
Надання витягів з земельного кадастру(ДЗК)                                                                              125 послуг
Консультації                                                                              14403 послуг
Послуги відділу архітектури                                                 59 послуг