Сільським головою проведена робоча нарада

Сільським головою проведена робоча нарада з соціальною службою та сектором житлово – комунального господарства.
Обговорені питання допомоги ВПО, зокрема, питання необхідності збільшення місць для розміщення переселенців, які евакуйовані з територій де ведуться бойові дії. Також направлені відповідні листи щодо можливості прийняття та розміщення ВПО до представників готельно-ресторанної та житлової сфери підприємництва.

Крім того, проведена робоча зустріч з підприємцями, які у разі необхідності нададуть техніку для облаштування найпростіших тимчасових укриттів, у тому числі біля закладів освіти.

Серед іншого, проведені натурні обстеження закладів освіти. За результами прийнято рішення щодо початку учбового процесу в комбінованому режимі (частково онлайн, частково офлайн). Більш точна інформація буде доведена до відома учасників учбового процесу додатково.