СЬОГОДНІ, 19 ЧЕРВНЯ, В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ФЕРМЕРА

🌾Одещина одна з найбільш потужних аграрних областей нашої країни, в якій працює найбільша кількість фермерських господарств. І у складний час війни з російськими окупантами, наші фермери гідно тримають потужний оборонний і продовольчий фронт, допомагають протистояти ворогу та підтримують армію. Чимало працівників фермерських господарств вступили до лав Збройних Сил України та тероборони, де мужньо захищають нашу країну.
👨‍🌾 Результати роботи одеських фермерів – це надійна продовольча безпека Одещини! А робота Зернової Ініціативи показала усьому світу стратегічну роль вітчизняної аграрної галузі не тільки в економіці України і надходженні валютної виручки, а й у забезпеченні продовольчої безпеки багатьох інших країн.
🚜 Своєю працею фермери Одеського району не лише розвивають економіку громад, на землях яких працюють, а й створюють нові робочі місця, запроваджують інноваційні технології, вирощують якісні і смачні продукти харчування, підтримують традиції та культуру рідного краю.
🌻У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.
🤝 Дякую кожному з фермерів Одеського району і вашим трудовим колективам за вірність Одещині, Україні, за працьовитість і незламність! Нехай щедро родять ваші ниви, а над ними ніколи не буде гуркоту ворожих ракет і дронів, а в мирному українському небі світитиме сонце!
Разом до Перемоги!
Слава українським фермерам!