Сьогодні – День Національної поліції України.

Сьогодні – День Національної поліції України👮.
Вітаю усіх представників Національної поліції України в Одеській області, хто з честю виконує свій обов’язок та віддано служить українському народові.
Вашими силами досягається і зберігається безпека мешканців Одеського району. Ви стоїте на сторожі правопорядку та закону у наших містах і селах. Тож наш спокій — результат Вашої щоденної праці.
Нехай стійкий дух, благородство і відвага завжди допомагають у вашій почесній справі. Бажаю усім поліцейським та ветеранам Національної поліції України міцного здоров’я, добра, миру, злагоди, невичерпної життєвої енергії та благополуччя.
Нехай ваші трудові будні будуть спокійними, а в сім’ях панує щастя і любов. Висловлюю шану і повагу за гідну службу Вітчизні, вірність присязі поліцейського і за Ваш незламний бойовий дух.
Разом До Перемоги! 🇺🇦
Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук