Сьогодні Фонтанщина попрощалась зі своїм легендарним мешканцем – Дідімом Вадимовичем Берніковим.

Нещодавно Дідім Вадимович відзначав свій 97 рік народження.
   За часи Другої Світової війни Д.В.Бернікова було відзначено двадцять однією нагородою, серед яких орден Великої Вітчизняної війни II ступеня, Богдана Хмельницького, медалями «За бойові заслуги», «За Перемогу над Німеччиною».
   Проводжаючи в останню дорогу дякуємо Дідіму Вадимовичу Бернікову за його мужність, гарні справи й добру вдачу.
 Фонтанська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям, знайомим та односельцям померлого.
  Вічна, світла пам’ять про ветерана Другої Світової війни Дідіма Вадимовича Бернікова, він назавжди залишиться у наших серцях!