Сьогодні голова Фонтанської сільської ради відвідала урочисте відкриття торгівельного центру на території ОТГ, яке майже рік тому було суттєво пошкоджено ворожою ракетою.
І ось сьогодні торгівельний центр знов відкриває свої двері відвідувачам, яких, доречи, зібралось чимало. Урочисте відкриття розпочалось з хвилини мовчання та гімну України, а потім вітальне слово взяла генеральний директор «Aushan Україна» Марта Труш. Як зазначила пані Марта «це тільки перший етап відновлення, далі відновиться і частина, яка найбільше постраждала від ракетного удару, а згодом, такі маленькі кроки приведуть і до відновлення всієї України».
Для Фонтанщини таке відкриття вкрай важливе, бо це і робочі місця для громадян, і податки до бюджету, і комфорт для мешканців. Тож в добру путь.