Сьогодні Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук, разом з в.о.голови Одеської ОДА Борисом Волошенковим, відвідав з робочим візитом Авангардівську громаду.

Першочергово побували в модульному містечку для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський поінформував, що 5 модульних будиночків розрахованих на 25 місць, громада отримала за підтримки Всеукраїнської асоціації громад. А за підтримки Товариства Червоного Хреста України будиночки облаштовані усім необхідним оснащенням та інвентарем.
В розмові з головою Авангардівської громади , начальник Одеської РВА наголосив на необхідності організації побуту та благоустрою і тримати в подальшому питання підтримки ВПО, що мешкають в громаді, на особливому контролі.
В ЦНАПі, що на сьогодні є основним місцем реєстрації ВПО та ключовим пунктом видачі гуманітарної допомоги, начальник Одеської РВА Юрій Крук, поспілкувався з внутрішньо переміщеними особами з Херсонської області.
Також проінспектував в Авангарді стан завершення будівельних робіт новій гімназії, яку звели у рамках програми Президента «Велике будівництво». Введення її в експлуатацію, зазначив Юрій Крук, подолає чисельні проблеми, які накопичувалися роками у секторі освіти, а саме надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення освітніми послугами мешканців громади.