Сьогодні у Фонтанській сільській раді видавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в громаді.

Такі дні підсилюють віру в людяність, та дають впевненість, що отак, разом Україна подолає всі перепони на шляху до миру, волі і процвітання. Сьогодні гуманітарну допомогу від наших постійних партнерів ГО «Десяте квітня» , за підтримки агенції ООН у справах біженців отримували мешканці Херсонщини, що були вимушені покинути свої домівки та переміститися до Фонтанської громади. Історії цих людей жахають, невимовний смуток оселився в їх очах. Такі прості та повсякденні речі як ковдри та подушки, гігієнічні набори та світлодіодні лампи, термоси та матраци – такі прості та такі необхідні сьогодні отримали Херсонці.

Незважаючи на життєві складнощі вони не втратили почуття гумору, віри в Перемогу України та точно знають значущість допомоги, тож разом з представниками ГО «Десяте квітня» та працівниками Фонтанської сільської ради розвантажили гуманітарну допомогу, організовано отримали її та допомагали один одному, бо пакуночки величенькі.

Ще раз дякуємо ГО «Десяте квітня»  та  агенції ООН у справах біженців за їх гуманітарну місію!

Іноді навіть добрі слова, сказані в потрібну хвилину мають лікувальний ефект, як то кажуть –«немає маленької допомоги»!

Робіть добрі справи – наближайте Перемогу!