Сьогодні у Крижанівському ЦНАП відбулась презентація нових послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

До сільської ради завітали начальник регіонального центру МВС в Одеській області – Козловський М.А., працівники сервісного центру – Єрмоловський А.В., Яковчук Е.С., начальник відділу координації адміністративних послуг та інформації департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА – Незвіщук Н.П., начальник структурного підрозділу РС УМВС в Лиманському районі Бомба В.Б., а також представники Лиманської районної державної адміністрації Гребенюк Л.С. та Лось Т.М.
   Крижанівський ЦНАП разом з Сервісним Центром МВС пройшли через низку процедурних питань. ЦНАПом закуплено спеціальну техніку, програмне забезпечення, оборудовано кабінет, співробітники пройшли відповідне навчання.
   Основною метою Крижанівського ЦНАП, як першого з центрів надання вищевказаних адміністративних послуг, це розширення спектру послуг, які можуть отримати жителі Одеської області, якісний підхід, надання послуг без черг та у зручний час для кожного відвідувача.
   На даному заході начальником регіонального центру МВС в Одеській області Козловським Михайло Анатолійовичем було вручене перше посвідчення водія.
Гостями Крижанівського ЦНАП був відмічений високий рівень комфортності, прозорості, модернізованості та відповідності базовим вимогам до центрів надання адміністративних послуг.