Співробітники сільради обговорили питання управління багатоквартирним житловим фондом в Одеській ОДА

Сьогодні співробітники Крижанівської сільської ради Стефан Нефідов, Максим Матвейчук та Ольга Антоненко взяли участь в робочій зустрічі в Одеській обласній державній адміністрації, присвяченій проблемам управління багатоквартирним житловим фондом Лиманського району.

В ході зустрічі були підняті такі питання як: 1) передача мереж електропостачання, теплопостачання та водопостачання на баланс підприємств виконавців послуг, 2) передача земельних ділянок прибудинкових територій багатоквартирних будинків в постійне користування співвласників будинків, укладання договорів про встановлення земельного сервітуту, 3) участь в програмах енергозбереження та кредитування багатоквартирних будинків.

Проблематика даної зустрічі актуальна для жителів багатоквартирних будинків с. Крижанівка. Адже на нашій території розташована велика кількість багатоквартирних будинків, підключених до тепло-водо-енергомереж, розташованих на землі, яка перебуває в приватній власності. На сьогоднішній день дані мережі не знаходяться на балансі ні в підприємств виконавців послуг, ні на балансі сільради. Цю проблему можна вирішити тільки спільними узгодженими діями ОСББ, Крижанівської сільської ради та власників землі,на якій знаходяться мережі.

Крижанівська сільська рада, зі свого боку, вже почала роботу і створила робочу групу, яка буде займатися інвентаризацією таких проблемних об’єктів, а в подальшому, поверненням землі,на якій знаходятьсямережі, з передачею їх у власність ОСББ. Слід зазначити, що вжиті Крижанівською сільською радою дії були високо оцінені адміністрацією району та області.