СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МАРАФОН “НАША НЕЗАЛЕЖНІСТЬ”. ОДЕЩИНА ПЕРША ПРИЙМАЄ ЕСТАФЕТУ

10 серпня 2021 року, стартував Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність».

Марафон «Наша незалежність» пройде всією територією країни у рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України.

У своєму виступі на презентації заходів до дня незалежності Президент України Володимир Зеленський наголосив, що 30 років незалежності – це справді знакова подія, наша Україна – молода країна з багатовіковою історією.

Упродовж сторічь мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори.

А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!

Тому, відзначаючи 30-ту річницю незалежності України, наша країна має гучно заявити про себе всьому світові.

Одещина першою приймає естафету від Міністерства розвитку громад та територій України і передає її колегам з Рівненської обласної державної адміністрації.
За матеріалами Одеської обласної державної адміністрації