Третій день поспіль держава-терорист атакує Одеський район.

Третій день поспіль держава-терорист атакує Одеський район. Під обстрілами, окрім обʼєктів інфраструктури та логістики, знаходяться житлова забудова, громадські об’єкти, серед яких є школи та дитячі садки. Черговий удар ворога доводить, що противник використовує терор як засіб залякування наших громадян.
Сьогодні весь день провів на обʼєктах, які зазнали значних пошкоджень та руйнувань.
За дорученням начальника Одеської ОВА Олега Кіпера спільно з директором Департаменту капітального будівництва ОВА Андрієм Фігелем ознайомили представників фонду Global Empowerment Mission та Howard G. Buffett Foundation з наслідками останніх атак противника.
Маємо попередні домовленості щодо надання комплексної допомоги мешканцям у відновленні пошкоджених вікон, яких нараховується за попередніми оцінками більше 3000 одиниць. Затвердили дорожню карту щодо подальших кроків та виконання комплекса робіт по заміні та відновленню вікон в постраждалих житлових будинках.
Щиро вдячний представникам фонду Global Empowerment Mission та Howard G. Buffett Foundation за допомогу, яка вже надана Одещині та за конкретні кроки з ліквідації наслідків російського терору. Разом до Перемоги!