Центр протидії дезінформації робочий орган РНБО України та Освітній центр Верховної Ради України підготували чудову новину. Ми розпочинаємо освітній курс «ОЦе курс: ДЕЗІНFAKEЦІЯ ТВОГО ІНФОПРОСТОРУ», під час якого дамо відповіді на питання: ❓Як пропаганда впливає на твою особисту інформаційну бульбашку? ❓Чи вмієш ти бачити фейки? ❓Як медіа маніпулюють твоєю думкою? ❓Чому ти реагуєш на дезінформацію? ❓Як захиститися від інформаційної агресії? 📄 Після успішного проходження навчання учасники отримають сертифікат, який підтверджує рівень медіаграмотності! 📌 Що для цього необхідно? ✅ Зареєструватися на курс до 3 травня за посиланням https://forms.gle/UjXrE4k8pUKvc5Hg7 ✅ Підписатися на закритий Telegram-канал, посилання на який буде вказано в реєстраційній формі ✅ Записати, що тренінги відбудуться 4, 11, 18, 25 та 31 травня ✅ Підключатися до тренінгів на онлайн-платформі Zoom, щоб не пропустити жодного важливого слова 💛💙 З нетерпінням чекаємо на зустріч!