Церемонія нагородження науковців пройшла в Одеській обласній державній адміністрації напередодні Дня Науки.

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук взяв участь в церемонії нагородження науковців, яка пройшла в Одеській обласній державній адміністрації напередодні Дня Науки.
У своєму вітальному слові Юрій Крук відзначив, що сьогодні в Одесі та в Одеському районі зосереджені не тільки провідні університети та інститути, а й практично всі регіональні наукові установи Національної академії наук і Національної академії аграрних наук України: Фізико-хімічний інститут ім.Богатського, Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень, Український науково-дослідний інститут медицини транспорту, Селекційно-генетичний інститут, Національний центр насіннєзнавства і сортовивчення; Національний центр Інститут виноградарства і виноробства імені Василя Таїрова, Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства.
Начальник Одеської РВА наголосив, що одеські вчені завжди віддавали і віддають свої знання, талант, професіоналізм на благо розвитку Одещини та України. Так само і зараз вітчизняна наука підставила своє плече, а точніше вкладає розум та інтелект, аби щонайшвидше нашу Перемогу та сприяти відновленню економіки нашої держави.
«Десятки імен видатних діячів різних часів та з різних галузей науки підняли наукову планку Одещини на вельми високу висоту.
І нині у нас працюють відомі учені та винахідники, чий вклад у науку змінив світ. Ваші теоретичні розробки, винаходи та відкриття стали поштовхом для подальшого розвитку сучасної техніки, нових технологій, нових напрямів досліджень у різних галузях науки. Переконаний – здобутки одеських науковців є і будуть запорукою добробуту та подальшого процвітання нашого регіону, адже своєю працею ви підтверджуєте міжнародний імідж Одеси та Одеської області як високоосвіченого регіону!» – сказав Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.