В червні місяці у нас стартував пілотний проект. ЦНАП Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області запустив програму виїзних прийомів громадян, що проживають у багатоквартирних будинках, які розташовані на території громади. Першими відчули перевагу доступного сервісу мешканці ЖК Smart City, саме вони першими відгукнулись на ініціативу Фонтанського ЦНАПу та підписали угоду про співпрацю.
Зареєструвати місце проживання (прописка\виписка), оформити право власності, стати на облік ВПО та зареєструвати виплати, тощо тепер можна не виходячи за територію власного ЖК.
Сьогодні перший виїзний прийом адміністратора ЦНАП Фонтанської сільської ради проходить на території ОК «Жемчужина на Сахарова», а згодом плануємо розширювати коло житлових комплексів та ОСББ.