У Всесвітній День Молоді у Крижанівській сільській бібліотеці пройшла зустріч.

У Всесвітній День Молоді у Крижанівській сільській бібліотеці пройшла зустріч постійних читачів бібліотеки, а також жительки села, яка була вимушена переїхати зі своєю сім’єю з м.Лисичанська до с.Крижанівка, у зв’язку з воєнною агресією росії у 2014 році.
На зустріч був запрошений мешканець села, Мисько Михайло Юрійович 1997 р.н., який щойно повернувся поранений з полону, куди попав під час мужнього захисту м.Маріуполь. Михайло поділився з присутніми своїми відчуттями, своєю історією боротьби за свободу і мир нашої України. Зараз Михайло знаходиться на лікуванні й відновленні свого здоров’я, та головним його бажанням є скоріше повернутися на захист нашої країни й всі сили покласти на здобуття перемоги над ворогом.
На зустріч були запрошені вчителі Крижанівської школи, які добре пам’ятають Михайла, свого учня.
Зустріч молоді і старших поколінь з героєм, який повернувся додому з війни була дуже зворушливою,​​душевною та теплою всі відчули себе однією великою сім’єю, в якій всі відчувають біль і страждання за кожного, та бажають тільки одного Нехай всі наші рідні та близькі повернуться до нас з перемогою України!