Урочистості до дня Морської піхоти України

Сьогодні, з нагоди Дня Морської піхоти, начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук та його заступник Олексій Мацулевич, взяли участь в урочистих церемоніях підняття прапору Морської піхоти України ВМС ЗСУ, які пройшли біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації та в місті Чорноморськ.
“Сучасні морські піхотинці успадкували найкращі бойові традиції своїх славних пращурів і сьогодні героїчно боронять Україну від російських загарбників. Не випадково на беретному знаку морської піхоти — меч Сагайдачного, одного з засновників морської піхоти. Морські піхотинці – універсальні воїни, володарі трьох стихій, які безстрашно, професійно і мужньо захищають нашу країну. Низький уклін вам за героїзм, відданість і стійкість, з якими ви наближаєте нашу Перемогу!” – сказав Начальник Одеської РВА Юрій Крук.
В рамках церемонії підняття прапору, учасники заходів, вшанували пам’ять усіх морпіхів, які загинули у боротьбі з ворогом за незалежність нашої держави.