Увага! Оголошення для внутрішньо переміщених осіб

Центром надання соціальних послуг Фонтанської сільської ради за сприянням Одеського обласного центру соціальних служб, Одеської обласної служби у справах дітей отримано від «Міжнародного благодійного фонду «Українська душа» 600 одиниць дитячих наборів одягу для дітей внутрішньо переміщених осіб.
Інформацію про видачу дитячих наборів було розміщено у Viber групі (Група для спілкування ВПО з органами Фонтанської сільської ради), яка щоденно оновлюється. За період 24 по 28 жовтня працівниками сільської ради було видано більше 200 наборів. Видача одягу продовжується, всі розміри в наявності для дітей віком від 2-14 років.
Чекаємо батьків з дітьми (для примірки) з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години, обідня перерва з 13 до 14 години, за адресою с. Крижанівка, вул. Ветеранів 5, 2-й поверх.