В ФОНТАНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕЙМЕНУЮТЬ ДЕКІЛЬКА ВУЛИЦЬ

Таке рішення прийняте сьогодні в ході засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлених пам’ятних знаків Фонтанської сільської ради.

У зв’язку із невідповідністю назви Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» перейменують вулиці Терешкової у селах Фонтанка, Крижанівка та Нова Дофінівка. Старостам доручено провести опитування серед мешканців щодо нових назв.

Також комісія вирішила провести громадські обговорення щодо доповнення переліку вулиць села Фонтанка вулицями, які фактично є продовженнями вулиць Сахарова академіка, Бочарова генерала та Володимира Висоцького в місті Одеса та в селі Крижанівка, але досі не мають відповідних назв, що не дає можливості присвоювати адреси об’єктам будівництва та нерухомого майна.

Крім того, комісія погодила рішення загальних зборів ЖБК «Південна будівельна компанія» щодо найменування двох вулиць: Георга та Стройненської на території ж/м «Зелений мис» в с. Крижанівка.

В подальшому рішення комісії будуть передані на розгляд виконавчого комітету, а остаточне рішення про перейменування вулиць в громаді ухвалюватиме депутатський корпус.