В Крижанівському НВК відбувся День ліцею

25 жовтня Крижанівський ліцей відзначив дванадцятий день народження.

С 10 години ранку на подвір‘ї ліцею розпочалась благодійна ярморка. Діти з батьками та вчителями гарно підготувались, адже на столах було безліч різноманітних смаколиків. Кошти на благодійному ярмарку збирали для Кіри Земляк.

О 12 годині в актовому залі розпочався брейн-ринг під назвою «Моя Україна», в якому прийняли участь команди учнів, вчителів та батьків.

Святкування продовжилось виступом наймолодших діточок хореографічного колективу Крижанівського будинку культури.

Виступом директора ліцею Гнатюка Вадима Володимировича із промовою, який привітав новоз’явлених ліцеїстів та кожному вручив посвідчення ліцеїста.

8-А клас, а нині вже ліцеїсти І курсу Крижанівського ліцею разом із класним керівником Князевою Ольгою Василівною, в свою чергу підготували для присутніх жартівливі сценки, відео та слова подяки батькам та вчителям.

Також, до ліцею завітали спортивно-хореграфічний колектив «Еластик» та хореограф Валерія Мосієнко.

На останок ліцеїсти виконали фінальну пісню, проте вітання на цьому не закінчились, адже у цей день виповнилось 10 років, як Гнатюк Вадим Володимирович став директором Крижанівського НВК – ліцею.

Крижанівська сільська рада вітає ліцеїстів, Вадима Володимировича та бажає радісного настрою, добробуту, успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів та нових здобутків, блискучих ідей, та реальних можливостей для їхнього втілення!