В Крижанівці із розмахом відзначили День рибалки

В Крижанівці із розмахом відзначили День рибалки, який місцеві мешканці вважають найголовнішим святом свого села.

“Для Крижанівки День Рибалки – це святе! Дуже мало залишилося тих, хто пам’ятає створення рибколгоспу “Чорноморець”, але в Крижанівці досі живуть їхні сім’ї, діти, онуки. Життя цих сімей були, і залишаються, пов’язані з морем, вже немає в живих чоловіків, яких проводжали і зустрічали на березі, але є спогади.

Сучасний День Рибалки – це відродження і продовження багаторічних традицій нашого села, данина пам’яті людям, з яких все почалося”,- написала на своїй сторінці у Facebook очільниця Фонтанської громади Наталія Крупиця.

Вона привітала усіх зі святом і побажала ветеранам риболовецького господарства здоров’я, щастя, довголіття й багатого улову! А жителям і гостям свята – відмінного настрою і трепетного ставлення до історії свого села, сім’ї та країни.

Святкування пройшли на території зони відпочинку «Фрегат». Розпочалися спортивними змаганнями з волейболу між депутатським корпусом та виконавчими органами Фонтанської сільської ради і продовжилися такими родзинками, які можуть бути тільки в Крижанівці і тільки на День рибалки: захоплюючим авіашоу та колоритним весіллям.

Валерій Наливайко – житель Крижанівки, віртуозний підкорювач неба, багаторазовий чемпіон України та Європи, у подарунок односельцям виконав над Фрегатом фігури вищого пілотажу.

Родина Кирилових чудово зіграла роль наречених на веселому рибацькому весіллі, гостями якого стали всі бажаючі.

Наталія Крупиця подякувала усім причетним до організації та проведеня свята, і окремо Управлінню культури, молоді та спорту, Фонтанському та Крижанівському будинкам культури, їхнім керівникам та творчим колективам, а також апарату Фонтанської сільської ради.