В Крижанівці триває робота щодо забезпечення продуктами першої необхідності жителів.

В Крижанівці триває робота щодо забезпечення продуктами першої необхідності жителів, які в зв’язку з карантинними заходами потрапили у важку життєву ситуацію. Зібрані пакети з продовольством і масками, за підтримки небайдужих людей, вже на столах тих, по чиїй кишені криза вдарила найболючіше.
   Нагадаємо, ініціатива об’єднати зусилля місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів, щоб терміново надати допомогу нужденним, належить голові сільської ради Наталії Григорівні Крупиці.
   «Якщо Ви знаєте, що десь поруч з Вами живе той, хто потребує допомоги, я прошу – не проходьте повз! Тисячі людей зараз залишилися без роботи, не у всіх є запаси, і ми не повинні допустити, щоб найбеззахисніші залишилися один на один зі своєю бідою», – написала Наталя Григорівна в своєму зверненні до жителів Крижанівки і Лісків.
    Відзначимо, що в першу чергу адресна допомога надається одиноким, багатодітним та іншим найбільш вразливим категоріям населення.
    Якщо ви самі належите до цих категорій громадян або володієте інформацією про те, хто зараз дійсно потребує допомоги, повідомляйте нам про це за телефонами (066) 362-51-46, (048) 788-92-09. Списки на адресну допомогу постійно уточнюються. Дякуємо тим, хто бере в цьому участь, сигналізуючи нам про людей, які потребують допомоги.