В Крижанівському ЦНАП відбувся прийом громадян спеціалістами Відділу з питань виплати пенсій №11 ГУ ПФУ в Одеській області.
     Усі бажаючі отримали консультації щодо оформлення пенсії та призначення субсидії, а також мали змогу отримати довідку про доходи пенсіонера та подати заяву про призначення пенсії.
    Відділом з питань виплати пенсій №11 ГУ ПФУ в Одеській області щомісяця проводитиметься прийом громадян в Крижанівському ЦНАП.

Також, отримати консультації можуть жителі сіл Олександрівки, Світлого, Фонтанки, Нової Дофінівки та Вапнярки.

Наступний прийом відбудеться 13 лютого 2020 з 11:00 до 16:00.

Крижанівська сільська рада і надалі вживатиме заходи для підвищення рівня та якості отримання адміністративних послуг мешканцями та гостями нашої громади.