В Облавтодорі відбулися результативні зустрічі

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця. Сьогодні в Службі автомобільних доріг разом в головою Лиманської райдержадміністрації Василем Приймаком представники Крижанівської сільради обговорили два вкрай важливих для громади питання.

Перше стосувалося безгосподарної дороги по вул. Заболотного від вул. Сахарова до ТРЦ «Рів’єра». Нагадаємо, що ця дорога була побудована на замовлення ТРЦ «Рів’єра», але незабаром стала важливою транспортною артерією для багатьох населених пунктів району та області. Територіально дорога знаходиться на крижанівській та фонтанській землях, але жодна з сільрад не є її балансоутримувачем, тому ремонт дороги і її розширення не може фінансуватися за рахунок сільського бюджету. Крижанівська сільська рада не розглядає можливість прийняття її на баланс, оскільки для її експлуатації будуть потрібні колосальні кошти, непідйомні для бюджету села. Рішенням проблеми стало б прийняття дороги на баланс Служби автомобільних доріг Одеської області для подальшого її утримання та обслуговування за рахунок обласного та державного бюджетів. Саме про це вдалося домовитися під час наради з директором Служби місцевих автомобільних доріг Одеської області Олегом Бахмутовим.

Друге питання обговорили з начальником Служби автомобільних доріг Одеської області Дмитром Рибалкою. Йшлося про зміну дорожньої розмітки на автодорозі Одеса-Южне, яка створює незручності мешканцям аж до аварійних ситуацій. За результатами зустрічі домовилися вирішувати цю проблему спільними зусиллями: Крижанівська сільрада профінансує проект внесення змін в дорожню розмітку, а САД виконає роботи.

«Зустрічі пройшли дуже результативно! Особливу подяку хочу висловити Приймаку Василю Михайловичу за участь у вирішенні проблем нашої громади!», – зазначила Наталія Григорівна.