Відбулось засідання комісії ТЕБ та НС: на території Фонтанської ОТГ відтепер діють обмеження “жовтого” рівня епіднебезпеки

Відповідно до протокольного рішення позачергової Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.04.2021 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фонтанської сільської ради вирішила:

1.Запровадити на території Фонтанської сільської ради обмежувальні протиепідемічні заходи, відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а саме, заборонити:

– перебування в громадських місцях і громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту

– перебування на вулицях без документів

– самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації

– проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі.

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають такі послуги. Обмежити присутність відвідувачів адміністративних приміщень не більше 1 особи на 5 кв. метрів та запровадити температурний скринінг

2.Прийом громадян Центром адміністративних послуг здійснювати за попереднім записом.

3.Відновити навчальний процес закладів освіти Фонтанської сільської ради.