Відбулось засідання сесії Крижанівської сільської ради

Сьогодні під керівництвом сільського голови Наталії Крупиці відбулось чергове засідання 59-тої сесії Крижанівської сільської ради. Загалом депутатський корпус розглянув 37 питань порядку денного і прийняв рішення. Зокрема, обранці громади одностайно затвердили Програму реконструкції Крижанівського НВК та виділення коштів на розробку відповідної проектно-кошторисної документації. Нагадаємо, що нещодавно сільською радою було знайдено рішення щодо можливостей розширення території школи, і отримано функції замовника документації від Лиманської районної ради.

З питань житлово-комунальної сфери були ухвалені рішення щодо виділення коштів на придбання контейнерів для вивозу ТПВ, придбання каналізаційної насосної станції на вул. Приморську, а також на розробку проектів по реконструкції водопроводу по вул. Южна та на проектно-кошторисну документацію з будівництва мережі водовідведення по вул. Ветеранів від буд. 18 до вул. Набережна в с. Крижанівка.

Відповідно до субвенції, що надійшла з районного бюджету, депутати збільшили кошторис витрат Програми придбання житла дітям-сиротам.

Крім того, сьогодні були затверджені ставки місцевих податків на 2021 рік.

Також сьогодні було ухвалено рішення про введення ставки тренера в спортивний клуб «Крижанівський». Зазначимо, йдеться про секцію тхеквондо и тренера Георгія Мадзгарашвілі із СК «Цунамі», який відзначився успішними виступами своїх вихованців на всеукраїнському та міжнародному рівнях і готовий навчати цьому виду бойового мистецтва і дітей Крижанівки.