Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

Крижанівська сільська рада вітає усіх з Днем фізичної культури і спорту!
Здоров’я – це головне, що усі ми бажаємо одне одному. А воно немислиме без фізичних навантажень і спорту.
“В Крижанівській громаді створені умови для занять фізкультурою та розвитку спорту. Ще кілька років тому таке здавалося неможливим, але сьогодні і діти, і дорослі знаходять для себе заняття на спортивних майданчиках Крижанівки”, – написала на своїй сторінці в Facebook сільський голова Наталія Крупиця.
Ми пишаємось дитячим футбольним клубом FA Brazil Odessa, морським клубом “Вітер мандрів”, пляжними борцями. Школярі мають можливість займатися на сучасному міні-футбольному полі, баскетбольному майданчику, на доріжках для бігу та на смузі перешкод. Мріємо, що наші діти зацікавляться і мистецтвом тхеквондо. Можливості для цього вже створені.
Бажаємо тренерам та їхнім талановитим вихованцям самих лише перемог, а всім мешканцям нашої громади здорового та активного способу життя!