Як святкували Масляну в Крижанівці

На останньому тижні перед Великим постом, в Україні традиційно відзначають старослов’янське свято на честь весняного Сонця. Святкуванням Масляної відзначають завершення зими та готуються зустрічати весну.
  За традицією в цей час влаштовуються народні гуляння, смажаться найсмачніші млинці, готуються вареники, а всі дійства направлені на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну.
  Так, сьогодні на території парку «Черноморець» в Крижанівці за всіма традиціями відбулись народні гуляння Масляної.
  Свято розпочалось з благодійної ярмарки, майстер класу «Кукла-Масляна» та продовжилось святковою програмою, конкурсами для дітей та дорослих, виступом народного хору «Любисток» та на останок спалюванням солом’яного опудала.