Ямковий ремонт вулиць, експертиза, аварійної котельні, приймання прав засновника Центру ПМСД: В Фонтанській ОТГ пройшла позачергова 10-та сесія

Сьогодні відбулося засідання позачергової сесії Фонтанської сільської ради. Депутати доповнили і затвердили список вулиць громади, на яких планується проведення поточного ремонту. Всього в Крижанівському старостинському окрузі планують відремонтувати 1 165 кв.м доріг, в Фонтанці – 2225 кв.м., в Олександрівському окрузі – 1582 кв.м., в Новодофінівська – 661 кв.м., в цілому буде відремонтовано більше 5,5 тис. кв .м. дорожнього покриття.

Крім цього, депутати підтримали ініціативу прийняти права засновника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманського районної ради. Приймаючи це рішення, ОТГ економить кошти і час, які довелося б виділити для створення нового Центру, отримання реєстрації та ліцензії. Даючи згоду на отримання прав засновника центру, ОТГ готує базу для подальшого фінансування та реорганізації в сфері медичного обслуговування населення громад. Завершення цієї процедури дозволить остаточно прийняти повноваження об’єднаних громад в сфері первинної медицини.

Також прийнято рішення про проведення будівельної експертизи аварійної котельні в Олександрівці. Після проведення експертизи комісія прийме рішення чи можлива подальша експлуатація споруди.

З проектами рішень сесії можна ознайомитись за посиланням: Проекти рішень 10 сесії Фонтанської сільської ради VIII скликання.