З 17 серпня Лиманський район в “жовтій” зоні епідемічного зонування

Відсьогодні в Лиманському районі закріплюється карантинна зона на 14 днів. Відповідно до рішень районної та обласної комісій ТЕБ та НС Лиманщину віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки через поширення COVID-19.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території району, додатково до загальних протиепідемічних обмежень, забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

В залежності від динаміки поширення коронавірусної хвороби, встановлені обмеження будуть пом’якшуватись або навпаки – посилюватись.

Закликаємо жителів Крижанівки та Лісків дотримуватися всіх карантинних обмежень. Запобігання подальшому поширенню віруса залежить від свідомості і відповідальності кожного з нас!