З 25 квітня Одеська область у «жовтій зоні»

Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось 24 квітня.
«З 00.00 годин, 25 квітня 2021 року, в Одеській області, скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» – повідомив Міністр розвитку громад та територій, перший заступник голови Державної комісії Олексій Чернишов.
При цьому, за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Одеської області з 25 квітня застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.