З міжнародним днем рідної мови!

Щорічно 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Нажаль, воно бере свій початок від трагічних подій 1952 року в Бангладеш.
Цей день має неабияке значення, бо Мова — це історія народу, його світогляд, цінності та ідеали, засіб пізнання світу, передачі досвіду та сакральних традицій.
За час свого існування українська мова зазнавала великих злетів і падінь, нею спілкувалися та робили великі відкриття видатні українці свого часу, її забороняли, українська мова – одна із найбільш вокальних та милозвучних у світі, вона є однією із найдавніших на нашому континенті.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови та за активну громадську позицію, миротворчу та благодійну діяльність, відстоювання цінностей і ідеалів української нації адміністрацією Одеської Районної Військової Адміністрації та Фонтанської сільської ради почесною грамотою було відзначено першого пресвітера «Релігійної громади церкви Євангельських християн-баптистів «Блага Звістка» Кричун Сергія Віталійовича. За активну і плідну діяльність у галузі розвитку і збереження української мови, багаторічну  сумлінну працю та високий професіоналізм грамотами також було відзначено Пиндак Тетяну Георгіївну та Литвиненко Тетяну Олексіївну.

Щирі вітання!

Шануймо рідну мову, розкриваймо для себе її велич, бережімо її для наступних поколінь.

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,
У барвінки зодягайся, моє щире слово.
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.
Щоб на все життя з тобою ми запам’ятали,
Як з колиски дорогої мовоньку кохали.
Л. Забашта