Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Фонтанській ОТГ вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

У Фонтанській сільській раді сьогодні підтримали загальнонаціональну хвилину мовчання в пам’ять про жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Акція ініційована Українським інститутом национальной пам’яті і покликана привернути увагу широкого загалу до пам’ятної дати і вшанувати пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів, які ціною свого життя врятували Україну і світ від глобального лиха.

«Сьогодні ми віддаємо данину подвигу ліквідаторів, які безстрашно усували важкі наслідки однієї з найбільших техногенних катастроф ХХ століття – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа в корені змінила наші життя. Співчуваємо сім’ям і близьким, які втратили своїх рідних, і дякуємо всім тим, хто працював над ліквідацією наслідків катастрофи 35 років тому. Ваш героїчний подвиг – гідний приклад для сучасних молодих людей. Низький вам уклін за активну громадянську позицію, високий професіоналізм, сміливість, мужність, неймовірну силу характеру, вірність своєму обов’язку», – відзначила начальник управління культури, молоді та спорту Євгенія Пелипенко.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять про загиблих і померлих ліквідаторів аварії, які героїчно билися за порятунок життя на Землі.