Запрошуємо на відкритий урок спортивного клубу “Цунамі” на зоні відпочинку “Фрегат”

Цієї п’ятниці, 19 червня, о 18:00 на спортивному комплексі зони відпочинку “Фрегат” відбудеться відкритий урок клубу тхеквондо «Цунамі»! Це знайомство і перший крок до співпраці між клубом і Крижанівською сільрадою. Нагадаємо, нещодавно з засобів масової інформації стало відомо, що у спортивного клубу тхеквондо «Цунамі» з Нової Дофінівки, визнаного не тільки на всеукраїнському, а й на міжнародному рівні, не вирішене питання з приміщенням для тренувань. Представники Крижанівської сільради зустрілися з тренером і обговорили можливість відкриття секції на місцевій матеріально-технічній базі.

«Запрошую всіх познайомитися з цим чудовим клубом, побачити заняття інших наших секцій, а разом з тим, Ви побачите, на що перетворили наш берег наші хлопці зі спортивного клубу, організації рибалок і співробітники КП! Я обіцяю – ви берег не впізнаєте! Нижче буквально кілька фотографій. Мене переповнюють слова подяки! Люди, ви неймовірні! Дякую! », – написала на своїй сторінці в Facebook голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця.