Зустріч голови Фонтанської сільської ради з представниками БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез».

Цього тижня відбулась дуже цікава зустріч голови Фонтанської сільської ради з представниками БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез». Були порушені питання співпраці на теренах соціальної сфери задля добробуту громадян нашої ОТГ.

Щоб бути успішною та самодостатньою об’єднана територіальна громада має створити умови для комфортного проживання, розвитку економіки на території, створити сприятливий інвестиційний клімат та бути відкритою для пропозицій. Одним з інструментів, який  допомагає створити сприятливий імідж громади та більше розкрити соціальні потреби і запити є  «Соціальний паспорт громади» – цей документ містить різну довідкову, соціологічну та статистичну інформацію, яка характеризує громаду та може впливати на розрахунок потреб у забезпеченні населення певними видами публічних послуг. Ось з таким  нелегким та важливим питанням у співпраці з БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» будем розбиратись насамперед.

Сподіваємося на плідну співпрацю і цікаві проекти.