15 січня 2020 року підписано меморандум про співпрацю з Крижанівським ЦНАП

Друзі! 15 січня в Комітеті Верховної ради України з питань Державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за участю голови комітету – А. Клочко, головою Асоціації ЦНАП України – Шамрай Н. було підписано Меморандум про співпрацю з ЦНАП Крижанівського сільської ради.
    Крижановський Центр надання адміністративних послуг на даному заході представляла начальник центру – Галянт В.
      Дане співробітництво дає можливість прямої взаємодії з законодавчими органами для вирішення питань розширення спектру послуг з метою поліпшення обслуговування населення і наближення послуг до споживачів.
     Також, враховуючи практичний досвід, дозволяє нам брати участь в поліпшенні законодавчої бази.
   На сьогоднішній день тільки чотири ЦНАП Одеської області є членами Асоціації. Це гідний внесок Крижанівського ЦНАП в майбутню об’єднану громаду.
                                                                                                                              Сільський голова Крупиця Н.Г.